סקירת פרויקט 456 של MSN נדל"ן וחוות דעת

את חברת MSN נדל"ן רובכם מכירים בזכות מספר פרויקטים בולטים ששיווקה החברה בשנים האחרונות שזכו לחשיפה משמעותית במדיות השונות, כגון פרויקט 4 המגדלים ברמלה וקומפלקס הסטודנטים בעיר עפולה, אך כעת החליטה MSN נדלן להיכנס לזירה חדש – תחום הנדל"ן המסחרי להשקעה והיא עושה זאת באמצעות פרויקט 456 החדש בו משווקת החברה מתחם משרדים למכירה ולהשקעה בפתח תקווה.

456 של MSN נדל"ן נמצא כעת בשבועות הראשונים של תהליך השיווק וזוכה להתעניינות רבה מצד משקיעים ישראלים, כולל חוות דעת והמלצות רבות מצד גורמים העוסקים בענף הנדל"ן. אחד החידושים שמביא עמו הפרויקט היא האפשרות של כל משקיע לקבוע בעצמו את גודל המשרד אותו הוא רוכש. זאת, בנוסף למחיר אטרקטיבי מאד של פחות מ-7000 ש"ח למטר מרובע, הופכים את פרויקט 456 של MSN נדל"ן לאחת מהזדמנויות ההשקעה המומלצות ביותר כרגע בשוק.

יתרון נוסף שמציגה חברת MSN נדל"ן הוא מיקומו של המתחם החדש, אשר ייבנה בשכונת קריית אריה בפתח תקווה, בסמוך למוסדות ציבור ועם גישה לאמצעי תחבורה רבים. כך גם קיבל הפרויקט את שמו, בשל המיקום הייחודי שלו בין כבישי הארץ המרכזיים: כבישי ארבע, חמש ושש.

ואם זה לא מספיק – הנה כמה יתרונות נוספים של מתחם המשרדים החדש של MSN נדל"ן: 

חוות דעת על חברת MSN נדל"ן ופעילותה: 

MSN נדלן חוות דעת

לאילו שטרם יצא להם להיתקל בפרויקטים של MSN עד היום, זוהי חברת נדל"ן ישראלית שנמצאת בבעלותו של איש העסקים ויזם הנדל"ן גיל מולכו. את החברה מנהלים בפועל מולכו ושותפו רן צדיקריו, גם הוא איש עסקים ויזם. את פעילותה החלה החברה לפני שנים כחברה יחסית קטנה ולא מוכרת, אך אט אט צברה לעצמה שם ומוניטין של חברת השקעות נדל"ן מומלצת וגם חוות דעת חיוביות מצד משקיעים שפעלו מול החברה החלו לזרום.

חברת MSN נדל"ן היא חברת ייזום ושיווק של פרויקטים, אשר רובם משווקים דרך קבוצות רכישה שמארגנת ומנהלת אם אס אן. חשוב להבין כי החברה היא איננה הקבלן המבצע, אלא עובדת בשיתוף פעולה מול חברות בנייה, מומחי נדל"ן וגורמים רבים נוספים בענף הנדל"ן הישראלי, זאת במטרה להעניק ללקוחותיה את התמורה הגדולה ביותר עבור כספי ההשקעה שלהם.

המלצות על MSN נדל"ן לא חסרות, וחיפוש קצר ברחבי הרשת ימחיש זאת. להיות חברת נדל"ן ישראלית ולקבל חוות דעת טובות היא אתגר לא פשוט כלל, אך עד היום MSN עומדת בו בהצלחה יתרה.

ומה לגבי העתיד? מנכ"ל החברה והבעלים שלה, גיל מולכו, אמר לנו כי יש לחברה כמה "הפתעות" בקנה וכי בקרוב, עם סיום שיווקו של פרויקט המשרדים 456 בפ"ת, אנו צפויים להיחשף למספר פרויקטים אטרקטיביים חדשים להשקעה מבית היוצר של MSN ייזום ושיווק נדלן. אנחנו מאחלים להם בהצלחה!