מרוב סוגים לא רואים יער? בואו להכיר את סוגי עדשות מולטיפוקל שיש כיום בשוק

אנשים בעלי בעיות ראיה הם חלק נכבד מאוד מהאוכלוסייה, אם בעבר להרכיב משקפיים היה נחשב לסוג של פגם הרי שהיום יש לא מעט אנשים שמרכיבים משקפיים רק בגלל שזה באופנה ואפילו אם יש להם חצי מספר או רבע מספר הם משקיעים מחשבה מרובה בבחירת המשקפיים שלהם. עם השנים, בעלי המשקפיים הלכו וגדלו אבל גם הלכו וגדלו מרכיבי המשקפיים שרוצים ללכת עם ולהרגיש בלי ובדיוק עבור זה הומצאו עדשות המגע.

אם תשאלו את אלו שמרכיבים משקפיים מדוע לבחור בעדשות מגע לא תהיה להם תשובה הגיונית עבורכם כי בכל זאת מדובר על להכניס באופן יום יומי גוף זר לתוך העיניים אבל עבור מרכיבי העדשות מדובר בהמצאה גאונית שממלאת אחר צורך מאוד חשוב עבורם. הרגשה לא נוחה במהלך פעילות ספורטיבית, תחושה לא נוחה שיש אביזר רפואי על הפנים, המשקפיים משנות לחלוטין את המראה החיצוני, אני אוהב את עצמי יותר בלי משקפיים, זה עוזר לי למצוא בן או בת זוג ועוד סיבות רבות יש להם למרכיבי עדשות המגע ואם עד תקופה מסוימת עדשות המגע נועדו רק לטובת ראייה מרחוק הרי שהיום יש גם עדשות מולטיפוקל לראייה מקרוב שמשמשת את האנשים שלא מצליחים לראות באופן מושלם מרחוק אך גם מקרוב.

מה צריך לעשות לפני שבוחרים עדשות מגע?

אם אתם כבר מרכיבים משקפיים אז כנראה שכבר ביצעתם בדיקת ראיה בעבר אבל אם אתם עדיין לא בטוחים לגבי המספר שלכם ורוצים להשתמש רק בעדשות מגע בצעו קודם כל בדיקה אצל אופטומטריסט מומחה שייתן לכם סקירת מצב נכונה לגבי מצב הראיה שלכם. לאחר שבדקתם איזה מספר אתם הגיע הזמן לבחור את העדשות המתאימות ביותר עבורכם וזה אומר שיש שעליכם לבחור מתוך מספר לא מבוטל של סוגי עדשות. אחרי שבחרתם את העדשות הרצויות הגיע הזמן לקבל הסבר כיצד להרכיב אותן כדי שלא תשימו אותן קרוב מדי או צמוד מדי והכל על מנת שהקרנית שלכם לא תפגע. חשוב להדגיש שלא כל עדשת מגע מתאימה לכל אחד ולכן חשוב להשקיע מאמץ רב בעת בחירת העדשות כדי למנוע נזק עתידי.

העדשות מחולקות לעדשות יומיות ועדשות חודשיות, כלומר יש עדשות שמחליפים כל יום ויש עדשות שמחליפים אחת לחודש. בנוסף לסוגי העדשות האלו קיימות גם סוגי עדשות אחרים שכוללות עדשות קוסמטיות שתפקידן לשנות את המראה של העין ולהוסיף לכם מראה אחר ממה שהורגלתם עד כה. אם אתם עדיין לא בטוחים שאתם צריכים עדשות או משקפיים מומלץ מאוד לעשות את הבדיקה בהתאם וכך תוכלו לבחור משקפיים או עדשות מולטיפוקל אצל מומחים אופטיקה טל. שאתם בוחרים את עדשות המגע שלכם עליכם לבחור את האיכות הגבוהה ביותר, יש דברים שלא לוקחים בהם סיכונים והעיניים שלנו זה בהחלט אחד מהדברים האלו.